Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

03 grudzień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  M. Rokowska

Ogólnopolska Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek, 2 grudnia odbył się w naszej szkole I etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych, realizowanej pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie, a jej celem jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Do olimpiady przystąpili uczniowie klasy 2TL, którzy wcześniej realizowali program edukacyjny „Lekcje z ZUS". Uczestnicy w ciągu 30 minut rozwiązywali test, składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru.

Spośród 24 uczestników największą liczbę punktów uzyskały: Kinga Zomerlik, Ania Zoń oraz Klaudia Nikiel. Te uczennice mają szansę reprezentować ZSO Pawłowice w II etapie Olimpiady, ale o tym zadecyduje Komitet Wojewódzki. Dziewczyny za swoje wyniki otrzymały gadżety, ufundowane przez organizatora konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kwalifikacji do II etapu!

Czytany 2672 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 03 grudzień 2019 18:33

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.