Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2024

wtorek, 30 styczeń 2024 09:15

Bezpieczne Ferie

Na terenie województwa śląskiego co roku w okresie zimowym prowadzona jest akcja pod hasłem „Bezpieczne Ferie”. Akcja kierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, kadry pedagogicznej, opiekunów półkolonii, rodziców i opiekunów oraz ogółu społeczeństwa.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 15 styczeń 2024 17:14

Dotacja MON dla oddziału przygotowania wojskowego

Informacja o otrzymaniu dotacji MON dla oddziału przygotowania wojskowego

Dział: Aktualności
poniedziałek, 15 styczeń 2024 08:56

Rzecznik Praw Ucznia

Funkcję RZECZNIKA PRAW UCZNIA w roku szkolnym 2023/2024 pełni p. Małgorzata Ślipek-Mrozek. RZECZNIK PRAW UCZNIA to nauczyciel, którego rola polega na przestrzeganiu praw i obowiązków ucznia, rozwiązywaniu konfliktów na płaszczyźnie uczeń-nauczyciel oraz nauczyciel-uczeń.

Dział: Aktualności

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 3cke Andrzej Szczyrba znalazł się w gronie laureatów, którzy będą do końca marca 2024 realizować w naszej szkole ogólnopolski program oświatowy „Inżynierowie Przyszłości”.

Dział: Aktualności
sobota, 13 styczeń 2024 18:16

Wykład o Józefie Pukowcu w czytelni ZSO

8. grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie z panem Marianem Uherkiem, którego tematem była działalność Józefa Pukowca. Młodzież naszej szkoły mogła poznać bliżej postać tego wybitnego działacza harcerskiego, nauczyciela, patrioty, człowieka, który do końca był wierny Polsce i swojej małej ojczyźnie, którą był Górny Śląsk.

sobota, 13 styczeń 2024 18:10

Oferta pracy dla absolwentów

Zatrudnimy pracowników na stanowiska:

  • operator maszyn CNC
  • programista maszyn CNC

Jesteś absolwentem szkoły i chcesz zostać programistą, nie masz doświadczenia a posiadasz wykształcenie w naszej branży… wyślij swoje cv na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź zadzwoń pod nr tel.: 32 723 17 95.

Dział: Aktualności
sobota, 13 styczeń 2024 18:08

Razem można zdobywać szczyty!

We wtorek 5 grudnia br. członkowie szkolnego koła wolontariatu oraz uczniowie klas 1d oraz 2d uczestniczyli w spotkaniu z Panią Kaliną Sobczyk, rzeczniczką prasową i wolontariuszką Fundacji Szerpowie Nadziei zorganizowanym z okazji Dnia Wolontariusza przez Filię Osiedlową Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach.

sobota, 13 styczeń 2024 18:00

Kolejne tytuły czekają na czytelników

Nie tylko z myślą o miłośnikach książek biblioteka szkolna wzbogaciła swoją ofertę o kolejne nowości. Wśród tytułów nabytych ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 znalazły się tym razem komiksy, literatura fantasy, literatura młodzieżowa, literatura obyczajowa i literatura faktu.

Kolejna edycja konkursu fotograficznego „Jesień z książką, książka z jesienią”, organizowanego przez bibliotekę szkolną, już za nami. W tym roku uczniowie naszej szkoły przesłali liczne fotografie, a wszystkie zdjęcia są bardzo ciekawe, oryginalne i pomysłowe , a przede wszystkim zachęcają do sięgnięcia po interesującą książkę.

środa, 10 styczeń 2024 07:44

Inżynierowie przyszłości

Program Inżynierowie przyszłości jest programem oświatowym realizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Dział: Projekty
Strona 1 z 2

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.