10 luty 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Magdalena Malec

Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS – sesja wiosenna

Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w olimpiadzie języka angielskiego OLIMPUS – sesja wiosenna.

Celem konkursu jest promowanie nauki języka angielskiego oraz zachęcenie uczniów do pogłębiania wiedzy językowo – kulturowej. Olimpiada przeprowadzona jest w formie testu wielokrotnego wyboru(30 pytań). Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne. Uczniowie otrzymują linki wraz z instrukcją i rozwiązują test online w domu.

Test odbędzie się 24 marca 2021. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego do 19 lutego. Koszt wzięcia udziału w konkursie pokrywa szkoła. Wszyscy uczniowie otrzymują dyplomy, dodatkowe punkty z języka angielskiego i z zachowania, a uczniowie z najlepszymi wynikami nagrody książkowe.

Przykładowe testy można zobaczyć na stronie www.olimpus.edu.pl. Zapraszamy!