Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2022

Spotkanie z rodzicami

Harmonogram spotkań z rodzicami 5.04.2022 r., godz. 17.00-18.00

Dział: Aktualności

We wtorek, 22 marca 2022 r. W naszej szkole odbyło się oficjalne otwarcie nowo powstałej pracowni. Sala do realizacji praktycznej nauki zawodu powstała w wyniku przebudowy sali lekcyjnej i części czytelni, przy pomocy środków z dofinansowania Europejskiego Funduszu Regionalnego (ponad 274 tys. zł, przy wartości inwestycji 324 706,39 zł).

Nabór na stanowisko sprzątaczki w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach - 4/8 etatu, umowa na czas określony do 30.06.2022 r.

Dział: Oferty pracy
niedziela, 20 marzec 2022 11:48

Światowy dzień wody

Co roku, 22 marca na świecie obchodzony jest Dzień Wody. Celebrujemy go także my, wspólnie z tysiącami placówek edukacyjnych w Polsce, podnosząc świadomość nt. globalnych wyzwań wodnych.

Dział: Akcje
niedziela, 20 marzec 2022 11:00

Wykład otwarty w nowoczesnej czytelni ZSO

8 marca 2022r. w czytelni odbył się wykład otwarty, który wygłosił Dominik Strugała, uczeń klasy 3an. Tematem prelekcji była działalność wolontariuszy w Namibii - kraju w południowo-zachodniej Afryce.

czwartek, 17 marzec 2022 16:22

Klasa informatyczna - NOWOŚĆ

Klasa informatyczna to doskonały wybór dla osoby, która chce:

• zdobyć praktyczne umiejętności tworzenia sieci komputerowych i administrowania nimi,
  • poznać tajniki arkusza kalkulacyjnego oraz zdobyć umiejętności programowania go tworząc makropolecenia,
  • stać się biegłą w konfigurowaniu i diagnozowaniu komputerów,
  • nauczyć się tworzenia i obsługi relacyjnych baz danych SQL,
  • opanować sztukę programowania w popularnym języku Python.

Klasa informatyczna = 4 lata rozszerzonej informatyki + zajęcia dodatkowe: język angielski w informatyce oraz robotyka

PRZEDMIOTY ROZSZERZONE

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: informatyka, matematyka, język angielski.

Ta klasa przygotuje Cię do podjęcia studiów na kierunkach informatycznych w kraju i za granicą!

Gwarantujemy bardzo dobre przygotowanie do matury

Sprawdź zdawalność i średnie wyniki z matury z języka polskiego naszych uczniów w ostatnich siedmiu latach.

Sprawdź zdawalność i średnie wyniki z matury z matematyki naszych uczniów w ostatnich siedmiu latach.

Jeżeli masz pytanie odnośnie tej lub innej klasy, nie wahaj się i zadaj pytanie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odpowiemy na każde pytanie!

czwartek, 17 marzec 2022 14:56

czwartek, 17 marzec 2022 14:47

Liceum

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego liceum na rok szkolny 2022/2023.

Proponujemy wyjątkowe klasy absolwentom szkoły podstawowej:

• klasa medyczna,
  • klasa mundurowa,
  • klasa ogólnokształcąca,
  • klasa dwujęzyczna,
  • oddział mistrzostwa sportowego w pływaniu,
  • klasa informatyczna - NOWOŚĆ!

poniedziałek, 14 marzec 2022 18:00

Kurs lutowanie w chłodnictwie metodą 912

W dniu 26.02.2022 r. Odbył się w naszej szkole kurs dla nauczycieli „Lutowanie w chłodnictwie metodą 912”. Został on zrealizowany w ramach projektu „Kształcimy zawodowców – odpowiadamy na realne zapotrzebowanie rynku pracy”.

Dział: Projekty
poniedziałek, 14 marzec 2022 17:54

Kurs SEP

W dniu 21-25.02.2022 r. w naszej szkole w ramach projektu „Kształcimy zawodowców – odpowiadamy na realne zapotrzebowanie rynku pracy” odbył się kurs SEP dla 13 uczniów. Trwał on 25 godzin. Jego celem było nabycie przez słuchaczy niezbędnych wiadomości teoretycznych oraz umiejętności praktycznych wchodzących w zakres uprawnień elektrycznych.

Dział: Projekty