KLASA | WYCHOWAWCA | SALA |
1 an (klasa medyczna) | Grzegorz Pisarek | sala medyczna |
1 bn (klasa ogólna i mundurowa) | Małgorzata Ślipek-Mrozek) | 3 |
1cn (oddział mistrzostwa sportowego) | Bożena Kusak-Krosny | 15 |
1 dn (oddział dwujęzyczny) | Martyna Grajkowska | 7 |
1cke (technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik elektryk) | Dorota Marek | sala papieska |
1lr (technik logistyk, technik rachunkowości) | Paulina Pukowiec | 1 |
1 brn | Joanna Mrzyk | 12a |
2 an | Anna Rzędkowska | 12 |
2 bn | Izabela Siwek | 9a |
2 brn | Jarosław Kaźmierczak | 10 |
2 lg | Elżbieta Cholcha | 13 |
2 cke | Magdalena Witkowska | 16 |
3 A | Izabela Daniluk | 8 |
3 an | Joanna Antecka | 14 |
3 B | Dominika Paszenda | 2 |
3 bn | Paulina Pielecka | 9 |
3 LC | Małgorzata Rokowska | 22 |
3 lcn | Ewa Szypuła | 18 |
3 GE | Beata Buchacz | 6 |
3 gen | Elżbieta Łomozik | 21 |
3 BR | Leszek Nowakowski | jadalnia |
3brn | Monika Mazur | czytelnia |
4 AL | Patrycja Mączka | 20 |
4 CK | Anna Kurpas-Adamska | 19 |
4 TGE | Sebastian Telega | 17 |
Harmonogram konsultacji indywidualnych 5.04.2022 r., godz. 17.00-18.00
Nauczyciel | Sala |
Wowra Andrzej | gabinet dyrektora |
Antecka Joanna | 14 |
Barglik Barbara | 19 |
Białas Maria | 13 |
Biernat Marek | gabinet w-f |
Brandys Henryk | 17a |
Brudny Daniel | 12 |
Brzeski Przemysław | gabinet w-f |
Buchacz Beata | 6 |
Cholcha Elżbieta | 13 |
Cyrulik Janusz | 9 |
Czarnota Mirosław | 17a |
Czerkies Dorota | gabinet pedagoga |
Czernik Agnieszka | gabinet pedagoga |
Czerwińska Bożena | 8 |
Daniluk Izabela | 8 |
Dworak Agnieszka | 22 |
Grajkowska Martyna | 7 |
Grolik Romana | 17 |
Gryboś Joanna | 17 |
Hanusek Magdalena | 7 |
Haraś Anna | 17 |
Herman Małgorzata | 22 |
Herman Olimpia | gabinet wicedyrektor |
Józwik Anna | gabinet wicedyrektor |
Kaźmierczak Jarosław | 10 |
Kiełkowska Elwira | 20 |
Kłosek Jolanta | 7 |
Kolekta Jarosław | 3 |
Krauze-Niemiec Jolanta | 13 |
Krosny Paweł | 16 |
Krzak Zdzisław | 16 |
Kurpas-Adamska Anna | 19 |
Kusak-Krosny Bożena | 15 |
Łomozik Elżbieta | 21 |
Marek Dorota | sala papieska |
Matera-Hoinkis Marzena | gabinet pedagoga |
Mazur Monika | czytelnia |
Mączka Patrycja | 20 |
Miłoś Weronika | 14 |
Mrzyk Joanna | 12a |
Nawara Joanna | 9 |
Nowakowski Leszek | jadalnia |
Paszenda Dominika | 2 |
Pawlus Jacek | 12 |
Pękala Anna | 9 |
Pielecka Paulina | 9 |
Pietrzyk Mikołaj | gabinet w-f |
Pilorz Roman | 17a |
Pisarek Grzegorz | sala medyczna |
Pukowiec Paulina | 1 |
Rejnisz Jolanta | 16 |
Rokowska Małgorzata | 22 |
Rudzki Aleksander | 17a |
Rzędkowska Anna | 12 |
Sitek Natalia | 17 |
Siwek Izabela | 9a |
Szypuła Ewa | 18 |
Ślipek-Mrozek Małgorzata | 3 |
Telega Sebastian | 17 |
Toczek Grzegorz | 16 |
Tokarz Michał | 17a |
Turoń Henryk | 13 |
Twardzik Katarzyna | 3 |
Wiatrok Izabela | gabinet pedagoga |
Witkowska Magdalena | 16 |
Wojaczek Rafał | 17a |
Wojtowicz-Pyzia Sonia | gabinet psychologa |
Zając Czesław | 17a |
Zalasa Ireneusz | czytelnia |
Zapart-Witkowska Patrycja | 22 |
Żarczyńska-Jędrzejczyk Joanna | 8 |