Artykuły filtrowane wg daty: październik 2023

czwartek, 19 październik 2023 16:54

Warsztaty programistyczne w ramach CodeWeek

W środę, 18 października, uczniowie grup informatycznych LO brali udział w 8-lekcyjnych warsztatach programistycznych prowadzonych w szkolnej pracowni informatycznej przez nauczyciela informatyki pana Janusza Cyrulika.

czwartek, 19 październik 2023 16:46

Pracownia chemiczna w ZSO

Podczas zajęć chemii korzystamy z pracowni chemicznej wyposażonej w odpowiedni sprzęt i odczynniki chemiczne. Uczniowie badają właściwości alkoholi mono i polihydroksylowych; badają właściwości redukujące związków zawartych w soku z winogron oraz analizują aktywność chemiczną metali. Już w niedługim czasie uczniowie będą hodować kryształy związków chemicznych.

wtorek, 17 październik 2023 17:07

Górnicza tożsamość - Wujek 81

Nasza szkoła bierze udział w projekcie edukacyjnym Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności pt.: „Górnicza tożsamość - Wujek 81”, dofinansowanym ze Środków Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Dział: Aktualności
  1. Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej do Młodzieżowej Rady Gminy Pawłowice z dnia 17 października 2023 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Pawłowice zarządzonych na dzień 26 października 2023 r.
  2. Wyjaśnienie Gminnej Komisji Wyborczej do MRG Pawłowice w sprawie przeprowadzenia wyborów do MRG.
niedziela, 15 październik 2023 09:23

Szkolny konkurs języka niemieckiego

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Szkolnym Konkursie Język Niemieckiego, który odbędzie się 16 listopada 2023 r. Szczegółowe zagadnienia dostępne są w załączonym regulaminie konkursu.

Dział: Konkursy

Zapraszamy do udziału w 22 edycji konkurus, która odbędzie się już 7 grudnia 2023 r. Zgłoszenia do 17 listopada 2023 r. u Pani Ewy Szypuły oraz Pani Inez Michalczewskiej.

niedziela, 15 październik 2023 09:09

Wyjątkowa Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2023

W sobotę 7 października br.  grupa uczniów naszej szkoły wspólnie z siódmoklasistami z ZSP w Pawłowicach wzięła udział w XVIII edycji Nocy Naukowców organizowanej przez Politechnikę Śląską w Gliwicach.

czwartek, 12 październik 2023 19:05

Warsztaty programistyczne - CodeWeek

W najbliższą środę, 18 października, uczniowie grup informatycznych LO będą uczestniczyć w 8-lekcyjnych warsztatach programistycznych zorganizowanych w szkolnej pracowni informatycznej.

czwartek, 12 październik 2023 18:54

Darowizna na zakup wyposażenia pracowni ślusarskiej

Zespół Szkół Ogólnokształcących otrzymał z Fundacji JSW darowiznę na zakup wyposażenia pracowni ślusarskiej.

Dział: Aktualności

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w 5-dniowym wyjeździe do Włoch. Wyjazd będzie  nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale również niezapomnianą przygodą! Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś swój udział. Wyjazd współfinansowany przez Unię Europejską.