10 styczeń 2024 Dział: Projekty Napisane przez  Anna Haraś

Inżynierowie przyszłości

Program Inżynierowie przyszłości jest programem oświatowym realizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

W tym roku szkolnym do programu została zgłoszona praca doświadczalna z chemii „Zjawisko świecenia – luminescencja wokół nas”. W grudniu otrzymaliśmy następującą wiadomość:

„Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza ma ogromną przyjemność poinformować, że zostali Państwo laureatami programu oświatowego dla szkół ponadpodstawowych INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI.

Projekt przesłanej koncepcji pracy badawczej z chemii znalazł się w gronie 100 najlepszych pomysłów projektów edukacyjnych, jakie zostały zgłoszone do tego programu oświatowego. Jest nam szczególnie miło, ponieważ tegoroczna, pilotażowa edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Program potrwa do kwietnia 2024.

Ostatnio zmieniany środa, 10 styczeń 2024 07:49
Więcej w tej kategorii: « Fundusz europejskie