20 lipiec 2023 Dział: Oferty pracy Napisane przez  Bożena Szłapa

Nabór na stanowisko: specjalista szkolenia praktycznego

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ogłasza nabór na stanowisko: specjalista szkolenia praktycznego.

Przewidywany termin nawiązania stosunku pracy: sierpień 2023 r. Oferty z wymaganymi dokumentami należy składać w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. J.Pukowca 5 w zamkniętych kopertach z podaniem imienia i nazwiska, adresu i numeru telefonu składającego ofertę oraz napisem: „Nabór na stanowisko specjalista szkolenia praktycznego” – do dnia 31.07.2023 r. do godziny 10.00.

Oferty należy składać osobiście lub drogą pocztową. Nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej. Oferty, które wpłyną do ZSO w Pawłowicach po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane i zostaną odesłane.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 4722149.

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni o kolejnym etapie naboru tj. terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej BIP Gminy Pawłowice.

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 lipiec 2023 14:39