Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2019

sobota, 20 kwiecień 2019 08:48

Wesołych Świąt

Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, niosących pokój i nadzieję, wzmacniających ducha, pogłębiających wiarę i miłość, dających wytchnienie dzięki radosnej atmosferze rodzinnych spotkań przy wielkanocnym stole wszystkim Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom szkoły życzą dyrekcja, nauczyciele i pracownicy ZSO.

Dział: Aktualności
sobota, 20 kwiecień 2019 08:38

Co wisi w powietrzu?

4. kwietnia w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się finał XXV Ogólnopolskiego Jubileuszowego Konkursu na Pracę „Fizyka a Ekologia”.

Dział: Aktualności

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zrozumienie i wsparcie. Działania strajkowe, podjęte przez nas w ostatnim czasie, nie są wymierzone w Państwa dzieci. Nie mają również tylko wymiaru płacowego. Nasz strajk podyktowany jest jedynie troską o ucznia i przyszłość edukacji. Jesteśmy zbulwersowani sposobem w jaki degradowany jest system szkolnictwa.

Dział: Aktualności

3 kwietnia 2019 r. w Tychach odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu „ABC LOGISTYKI”, który jest każdego roku organizowany przez Zespół Szkół nr 6.

Dział: Aktualności

5 kwietnia 2019 r. w Sopocie w murach siedziby Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego miały miejsce eliminacje centralne III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Dział: Aktualności

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli.

Dział: Aktualności

26 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach odbył się IV Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A. Został zorganizowany wspólnie z JAS-FBG S.A. Osobami współpracującymi ze szkołą byli: pani dyrektor Aneta Kałmuk i pan Piotr Jędrosz. Konkurs otworzył dyrektor szkoły pan Andrzej Wowra.

Dział: Aktualności

Maturzyści Technikum Logistycznego w Pawłowicach: Weronika Rajwa, Szymon Respondek i Adrian Wiszniewski zostali wyróżnieni w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Młodych Logistyków”.

Dział: Aktualności

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.