13 maj 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

500 zł zniżki w opłatach za studia dla Absolwentów Szkół partnerskich

Drogi Absolwencie,
Nasz Partner Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, umożliwia Wam uzyskanie 500 zł zniżki w opłatach za studia.

Możesz studiować w: Bartoszycach, Giżycku, Jastrzębiu-Zdroju, Jaworznie, Skoczowie, Gdańsku, Gliwicach lub Poznaniu na takich kierunkach jak: Pedagogika, Psychologia, Zarządzanie, Bezpieczeństwo Zdrowotne, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Bezpieczeństwo Publiczne czy na Bezpieczeństwie Narodowym.

Szczegóły bonifikaty znajdziesz tutaj: „500 zł zniżki w opłatach za studia dla Absolwentów Szkół partnerskich

Więcej informacji o Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu https://www.wsb.net.pl/

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2019 17:48