14 kwiecień 2023 Dział: Konkursy Napisane przez  Martyna Grajkowska

VII edycja konkursu o Puchar Prezesa JAS-FBG

Dziś wracamy do wydarzenia z ubiegłego tygodnia, które odbyło się w naszej szkole.

Grupy logistyków z klas I-IV podjęły walkę w Konkursie o Puchar Prezesa JAS-FBG. Ciężko nam w to uwierzyć, ale to już VII edycja konkursu przy finansowym wsparciu naszej firmy patronackiej, która zapewniła statuetkę, nagrody finansowe i upominki.

Najpierw był etap klasowy ➡️ następnie 40 logistyków brało udział w teście pisemnym ➡️ 10 dostało się do półfinału, w którym zmierzyli się z pytaniami otwartymi ➡️ finałowa 3 zmierzyła się z pytaniami zarówno z dziedziny logistyki jak i tymi o firmie JAS-FBG S.A. Część ta była dodatkowo stresująca, bo na widowni zasiadł Dyrektor Marketingu firmy - Pan Maciej Musiał. Część otwarta jak zwykle przeprowadzona była w formule 1 z 10.

Musimy przyznać, że uczniowie walczyli dzielnie i konkurs trwał długo, ponieważ znali oni odpowiedzi i nie dawali się złapać na podchwytliwe pytania!

• Miejsce 1 - Anastazja Kolanek, 1lcn ?
  • Miejsce 2 - Wojciech Faron, 4lcn ?
  • Miejsce 3 - Weronika Mrowiec, 4LC ?

Wszystkim serdecznie gratulujemy i na pewno powtórzymy to za rok! ???

Ostatnio zmieniany piątek, 14 kwiecień 2023 07:08