04 grudzień 2020 Dział: Biblioteka online Napisane przez  Monika Mazur, Joanna Mrzyk

Nowości na bibliotecznej półce

W tym półroczu księgozbiór szkolnej biblioteki wzbogacił się o ponad 60 egzemplarzy książek podarowanych przez czytelników.

Jest to przede wszystkim literatura piękna, zarówno polska, jak i obca. Do najciekawszych tytułów, które warto polecić na długie jesienne i zimowe wieczory, należą na pewno:

• Alice Munro: Przyjaciółka z młodości,
  • Martyna Wojciechowska: Etiopia. Ale czat!,
  • Grażyna Jagielska: Miłość z kamienia,
  • Katarzyna Pakosińska: Georgialiki,
  • Katarzyna Pisarzewska: Zbieg okoliczności,
  • Gretchen Rubin: Projekt szczęście.

Dziękujemy ofiarodawcom za przekazane do biblioteki książki. Z pewnością znajdą one kolejnych czytelników. Pamiętajcie, że książka to przedmiot wielokrotnego użytku, ponieważ można do niej wracać, ilekroć się zapragnie. A jeśli się znudzi, można ją podarować następnej osobie, która z chęcią ją przeczyta. Dlatego nie wyrzucajcie książek w dobrym stanie, a podarujcie je do biblioteki. Przy tej okazji zachęcamy również do korzystania z bogatej oferty dzieł, znajdujących się w zasobach szkolnej biblioteki.