06 grudzień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Jarosław Kaźmierczak

Finał Mistrzostw Szkoły oraz Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

W dniach 23-24.09.2019 r. zostały rozegrane mecze Finału Mistrzostw Szkoły w tenisie stołowym.

Zawodnicy grali systemem „każdy z każdym”. Na podium stanęli:

• I miejsce: Mateusz Sobala 1gen,
  • II miejsce: Mateusz Rutka 1GE,
  • III miejsce: Konrad Skut 3B.

Tym samym zostali reprezentantami ZSO w Mistrzostwach Powiatu. Na dalszych miejscach uplasowali się:

• IV miejsce: Łukasz Doleżyk 3BR,
  • V miejsce: Kacper Uchyła 2B,
  • VI miejsce: Konrad Szczypka 2TL.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym odbyły się 26.09.2019 r. w Szkole Branżowej w Pszczynie. W rywalizacji wzięło udział 5 reprezentacji dziewcząt i 8 chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Suwińska 3B, Natalia Dziadek 2BR, Mateusz Sobala 1gen, Mateusz Rutka 1GE, Konrad Skut 3B.

Męska reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, awansując do szczebla rejonowego. Niestety nie wzięliśmy udziału w tych zawodach, ponieważ nikt nie powiadomił szkoły o terminie. Dziewczęta zajęły V miejsce w powiecie.