Technikum

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

22 czerwiec 2022 Dział: Technik rachunkowości Napisane przez  Paulina Pielecka

Wizyta studyjna grupy klasy I LR (zawód technik rachunkowości) w banku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dnia 08.06.2022r. udaliśmy się do Banku Spółdzielczego w Pawłowicach. Zostaliśmy bardzo miło przywitani, w sali operacyjnej banku, przez cały Zarząd, składający się: z Pani Prezes Moniki Harazin oraz Panów Wiceprezesów: Eugeniusza Pająk i Przemysława Sitek.

Następnie z całym Zarządem oraz naszymi nauczycielami: Panem Henrykiem Turoń oraz Panią Jolantą Krauze-Niemiec udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie zajęliśmy miejsca wokół stołu konferencyjnego. Pani Prezes przekazała nam wiele ważnych i ciekawych informacji o pracy w banku, ale także np. o kredytach. Mieliśmy także okazje zadawać pytania całemu Zarządowi, który chętnie udzielał, wynikających z wieloletniej pracy w sektorze bankowym, odpowiedzi. Spotkanie było bardzo pouczające oraz pełne ciekawych i przydatnych informacji z zakresu obrotu pieniężnego. Uważamy, że wycieczka była bardzo ciekawym rozwiązaniem i nowym doświadczeniem, które na pewno będzie wielkim krokiem w naszą przyszłość zawodową w tym kierunku.

Młodzież składa podziękowania Pani Prezes za możliwość skorzystania z lekcji bankowości na najwyższym poziomie.

Czytany 40 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 22 czerwiec 2022 16:53
Więcej w tej kategorii: « Wizyta w GOK w Pawłowicach

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.