08 czerwiec 2021 Dział: Konkursy Napisane przez  Joanna Gryboś

Poznaliśmy laureatów i wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Fizyczno-Fotograficznym

Pod koniec maja nastąpiło rozstrzygnięcie XIX Ogólnopolskiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego „Zjawiska fizyczne wokół nas”.

Pomimo sytuacji pandemicznej uczniowie naszej szkoły zadeklarowali swój udział w konkursie. Komisja konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach: eksperyment i obserwacje.  W pierwszej kategorii tytuł laureata zdobył Błażej Godowski z klasy 2bn, natomiast Julia Tobiasz oraz Karolina Janiszewska z klasy 2A otrzymały tytuł laureata w kategorii obserwacje. W grupie wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie:  Sara Klejnot z klasy 1an, Dominika Myrczek z klasy 2an oraz Jakub Domin z klasy 2gen. Gratulujemy!

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 czerwiec 2021 12:40