28 grudzień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Ostatnie pożegnanie

Koniec tego niełatwego roku przyniósł smutną dla naszej szkolnej społeczności wieść o odejściu śp. Grzegorza Witoszy, zasłużonego pedagoga, dyrektora szkoły i radnego.

Starsze roczniki absolwentów pawłowickiego ZSO mogły poznać Pana Witoszę jako świetnego polonistę i nauczyciela języka niemieckiego, bo w naszej szkole pracował od momentu jej powstania do 2003 roku. W pamięci koleżanek i kolegów z grona pozostanie na zawsze jako życzliwy i chętnie służący radą doświadczony pedagog. Pogrzeb śp. Grzegorza Witoszy odbędzie się w środę, 30 grudnia 2020 r. o godz. 8.45 w kościele św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach. Bliskim składamy wyrazy współczucia i łączymy się w smutku.