29 czerwiec 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Nagrody JSW dla najlepszych uczniów

Trzej najlepsi uczniowie klas patronackich Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otrzymali nagrody roczne i listy gratulacyjne Prezesa JSW S.A. Włodzimierza Hereźniaka.

Wyróżnieni w ten sposób zostali:

• Mateusz Sobala - I miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1500 zł;
  • Przemysław Tomaszczyk - II miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1000 zł;
  • Maksymilian Tyrna - III miejsce, nagrody rzeczowe oraz 800 zł.

Oprócz ww. nagród uczniowie otrzymywali przez ostatnie 10 miesięcy, podobnie jak wszyscy inni uczniowie klas patronackich JSW S.A., comiesięczne stypendium w wysokości 250 zł.
Poznajcie naszych zdolnych uczniów:

• Mateusz Sobala uczy się zawodu technik elektryk, interesuje się sportem (tenis stołowy i piłka nożna), lubi majsterkować. Uważa, że zawód elektryka jest dobrze płatny i poszukiwani są specjaliści w tej branży. Poleca naszą szkołę młodszym kolegom!
  • Maksymilian Tyrna mimo tego, że musi dojeżdżać z dość daleka, bo ze Skoczowa, jest naprawdę zadowolony z wyboru szkoły w Pawłowicach. Ceni sobie naukę w nowej pracowni technikum elektrycznego, która powstała w ZSO.
  • Przemysław Tomaszczyk mieszka w Jarząbkowicach i uczy się w ZSO w zawodzie technik górnictwa podziemnego. Interesuje się sportami walki, historią, polityką oraz jestem wielkim pasjonatem motoryzacji. Poleca profil technik górnictwa podziemnego w ZSO. Jego zdaniem jest to ciekawy kierunek, nauka przebiega w fajnej atmosferze, a nauczyciele doceniają ambicje uczniów.
Więcej w tej kategorii: « Podziękowanie