Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

17 listopad 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Obóz Językowy z native speakerem języka angielskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Angielski obóz językowy w efektywny i sprawdzony sposób łączy wypoczynek młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez znajomości którego nie sposób dziś sobie wyobrazić dobrego wykształcenia.

Angielski non-stop - 07.06 – 11.06.2021

Zajęcia będą prowadzone metodami nastawionymi na komunikację, a także metodami warsztatowymi i projektowymi. W trakcie obozu język angielski jest głównym, „urzędowym” językiem porozumiewania się uczniów, nauczycieli i opiekunów. Naszym celem jest stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko angielskojęzyczne. Dlatego już od pierwszych godzin obozu językowego wszyscy uczestnicy porozumiewają się w języku angielskim przez cały czas – zarówno na zajęciach, jak i poza nimi.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny program zajęć daje okazję do dalszych kontaktów z żywym językiem angielskim poprzez gry i zabawy towarzyskie oraz językowe. Zajęcia wieczorne oparte są na quizach, konkursach i wspólnych zadaniach. W ramach tych zajęć uczestnicy będą brać udział między innymi w takich wydarzeniach jak:

  • Quizy i konkursy,
  • Movie night,
  • Bonfire.

Lokalizacja i wyżywienie

Obóz językowy odbędzie się w Górkach Wielkich w schronisku dla młodzieży Koss u wylotu urokliwej doliny Brennicy. Trzy posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i kolacja.
Cena uczestnictwa w obozie językowym wynosi 799 zł (5 dni) – płatność w ratach!!! Kalkulacja ceny przy liczbie 12 uczestników. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego do 30 listopada 2020.

Cena obozu obejmuje:

  • 36 godzin bezpośredniej nauki języka angielskiego w formie projektów i warsztatów tematycznych z native speakerem,
  • zajęcia wieczorne z native speakerem,
  • opieka nauczycieli języka angielskiego przez cały pobyt,
  • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie).
Czytany 482 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 17 listopad 2020 16:38

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.