Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

09 listopad 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Małgorzata Rokowska

Lekcje z ZUS

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek, 6 listopada br. w klasie 2GE w ramach zajęć zdalnych z podstaw przedsiębiorczości, rozpoczęła się realizacja kolejnej edycji projektu „Lekcje z ZUS”.

W ramach projektu, który adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował 4 ciekawie opracowane lekcje, obejmujące zagadnienia związane z ubezpieczeniami społecznymi.

Tuż przed przejściem na zdalne nauczanie uczniowie otrzymali świetnie opracowane materiały dydaktyczne w postaci zeszytów ćwiczeń. Przygotowane przez ZUS materiały zawierają najważniejsze zagadnienia poruszane podczas wykładów, które uczniowie obserwują na platformie ZUS. Poruszane zagadnienia poparte są licznymi przykładami, prezentacjami i filmami edukacyjnymi.

Każda z czterech lekcji kończy się atrakcyjną formą ćwiczeń podsumowujących poruszane zagadnienia oraz ciekawą historyjką tematyczną w postaci komiksu.

Czytany 507 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 listopad 2020 16:14

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.