03 czerwiec 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Paulina Pielecka

Spacer po ZSO Pawłowice!

W marcu cała szkolna społeczność angażowała się w organizację Dnia Otwartego. Były plany, projekty, próby… Wszystko po to, żeby ugościć w naszych progach osoby, które od września mogłyby stać się jednymi z nas. Kto mógłby się spodziewać, że świat przez te dwa miesiące tak diametralnie się zmieni? Wiele rzeczy uległo przewartościowaniu, jednak niektóre z nich pozostały niezmienione. Nieprzerwanie pracujemy nad tym, żebyście we wrześniu mogli rozpocząć naukę w jeszcze lepszych warunkach i z jeszcze większymi możliwościami. Tak samo, jak dwa miesiące temu, tak i dziś chcemy pokazać Wam naszą szkołę. W tej odsłonie szkołę trochę dziwną, bo pozbawioną kwintesencji - uczniów i nauczycieli, ale jednocześnie szkołę, która jak nigdy czeka na Was! Zapraszamy na spacer po ZSO Pawłowice!

Spacer po ZSO Pawłowice Kuba Bortlik