30 kwiecień 2020 Dział: Biblioteka online Napisane przez  Monika Mazur

Jak majówka, to wycieczka - wirtualna oczywiście!

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę całkowicie bezpłatną, jedno- lub wielodniową, według uznania. Wycieczka w dobie pandemii? To możliwe! By wybrać się w wirtualną podróż, wystarczy, nie wychodząc z domu, wejść na wybraną stronę internetową, oferującą spacer w ciekawym i nierzadko bardzo atrakcyjnym miejscu.

Oto sprawdzone propozycje wypadów online:

Takich „spacerowych” stron internetowych jest bardzo wiele. Dzięki nim można odbyć nie tylko wirtualną wycieczkę, ale również już dziś zaplanować prawdziwą podróż, którą być może kiedyś uda się zrealizować. Na pewno nic nie stoi na przeszkodzie, aby o takich wyjazdach, tych bliskich i bardziej odległych, pomarzyć...

Panująca pandemia i konieczność izolacji uczą dostrzegania uroków tego, co dotąd było oczywiste i czego, na co dzień nie docenialiśmy, stąd na koniec podzielę się krótką refleksją: czasem ciekawe, zachwycające widoki są blisko, wystarczy wyjść przed dom, do parku czy lasu. Oczywiście, należy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych.

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 kwiecień 2020 12:53