Podręczniki 2018/2019

Facebook

Nasze wyjazdy

Praktyczna lekcja logistyki produkcji na najwyższym poziomie

W dniu 24 maja 2018 roku klasa I AL uczestniczyła w wizycie studyjnej w firmach: FCA Poland S.A. Tychy i JBG-2 Sp. z o. o Warszowice. Firmy produkują: w Tychach samochody osobowe Fiat, w Warszowicach urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne.

Młodzi Logistycy zostali zapoznani przez pracowników przywołanych firm z organizacją procesów produkcyjnych. Efektywność rozwiązań organizacyjnych zaprezentowano młodzieży w halach produkcyjnych, gdzie nastąpiło łączenie teorii z praktyką. Młodzież obserwowała procesy produkcyjne. Oceniała wzajemne powiązania pomiędzy procesami technologicznymi i logistyką produkcji. Doskonałość organizacji procesów produkcyjnych była widoczna na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Niemałe wrażenie wywarło wyposażenie hal produkcyjnych umożliwiające automatyzację procesów technologicznych i ograniczanie do minimum transportu międzyoperacyjnego. Uczniowie klasy I AL. wykazali się dużą spostrzegawczością co zaowocowało stawianiem przewodnikom różnorodnych pytań. Podsumowanie lekcji logistyki produkcji w zakładach produkcyjnych nastąpiło na zajęciach teoretycznych w szkole.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...