Podręczniki 2018/2019

Facebook

Nasze wyjazdy

Praktyczna lekcja logistyki produkcji na najwyższym poziomie

W dniu 24 maja 2018 roku klasa I AL uczestniczyła w wizycie studyjnej w firmach: FCA Poland S.A. Tychy i JBG-2 Sp. z o. o Warszowice. Firmy produkują: w Tychach samochody osobowe Fiat, w Warszowicach urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne.

Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Pawłowicach uczestniczyli w odbywającym się w Chorzowie meczu reprezentacji Polski z Koreą Południową. Nasi uczniowie po raz kolejny uczestniczyli w tak wyjątkowej imprezie. Kadra Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Na meczu Polska - Korea Płd. „Kocioł Czarownic” wypełnił się kompletem publiczności. Na chorzowskim gigancie zasiadło ponad 53 129 tys. widzów, a my byliśmy świadkami tego pięknego widowiska.

Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w VIII Pielgrzymce Szkół im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej – Kochłowicach w Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas maturalnych. Tak jak i w tamtym roku, nasi maturzyści uczestniczyli w indywidualnym spotkaniu z księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem, od którego otrzymali błogosławieństwo na trudny czas zmagań oraz podejmowania ważnych decyzji.

Czytaj więcej...

Wyjazd do Kopalni Doświadczalnej „Barbara”

W grudniu ostatni rocznik technikum górniczego, uczniowie 4AT, wyjechali do Mikołowa do Kopalni Doświadczalnej Barbara. Celem wycieczki było zobaczenie wybuchu pyłu węglowego. Zanim jednak uczniowie zobaczyli wybuch najpierw wysłuchali wykładu na temat zagrożenia wybuchem pyłu i uzupełnili swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja