Facebook

Nasze wyjazdy

Wyjazd do Kopalni Doświadczalnej „Barbara”

W grudniu ostatni rocznik technikum górniczego, uczniowie 4AT, wyjechali do Mikołowa do Kopalni Doświadczalnej Barbara. Celem wycieczki było zobaczenie wybuchu pyłu węglowego. Zanim jednak uczniowie zobaczyli wybuch najpierw wysłuchali wykładu na temat zagrożenia wybuchem pyłu i uzupełnili swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Czytaj więcej...

Listopadowe spotkanie z fizyką na Politechnice Śląskiej w Gliwicach

W piątek 3 listopada br. uczniowie technikum górniczego oraz uczniowie uczęszczający na fakultet z fizyki wzięli udział w trzech wykładach z pokazami wygłoszonych przez pracowników naukowych na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Uczniów przywitał prodziekan wydziału, który przedstawił kierunki studiów i zachęcił do studiowania na politechnice.

Czytaj więcej...

Wiersze Szymborskiej na scenie

W środę, 2 września 2017 roku, uczniowie klas I A i I AL udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach na spektakl zatutułowany „ONE”. Sztukę wystawiła grupa teatralna ENO, zaś wyreżyserowała pani Ewa Sikora.

Czytaj więcej...

Integracja na Równicy!

25 września 2017 roku uczniowie klasy Ia wraz z opiekunami, p. Joanną Nawarą i p. Elżbietą Cholchą, udali się na wycieczkę integracyjną na Równicę. Dobre humory dopisywały wszystkim! Beskid jak zwykle nas zachwycił... Jesienne widoki utrwaliliśmy na licznych fotografiach.

Czytaj więcej...

Wspomnienia z czerwcowej wycieczki wciąż żywe…

Wrzesień nie rozpieszcza pogodą, być może właśnie dlatego tak chętnie wspominamy nasz czerwcowy wyjazd nad morze do Trójmiasta w dniach 5-8 czerwca, w której udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach z klasy 1 Technikum Logistycznego.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja