Podręczniki 2018/2019

Weronika Rajwa, Daniel Śpiewok i Technikum w Pawłowicach wyróżnieni przez Śląskiego Kuratora Oświaty

20 czerwca 2018 r. w Katowicach w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Śląski Kurator Oświaty spotkał się z laureatami olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych. W spotkaniu uczestniczyli: Weronika Rajwa z klasy III AL, która jest laureatką II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej i Daniel Śpiewok z klasy IV AT, który jest laureatem Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złota Lampkę”.

Kurator Oświaty, ze względu na wyniki egzaminów maturalnych, zawodowych oraz sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach ogólnopolskich, wyróżnił również Technikum w Pawłowicach. Młodzież wysłuchała również koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Katowicach. Uczniowie kształcący się w zawodzie technik kreacji mody uświetnili uroczystość pokazem mody.

Gratulujemy Weronice i Danielowi wspaniałego sukcesu oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.