Podręczniki 2018/2019

Weronika Rajwa, Daniel Śpiewok i Technikum w Pawłowicach wyróżnieni przez Śląskiego Kuratora Oświaty

20 czerwca 2018 r. w Katowicach w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Śląski Kurator Oświaty spotkał się z laureatami olimpiad przedmiotowych i turniejów zawodowych. W spotkaniu uczestniczyli: Weronika Rajwa z klasy III AL, która jest laureatką II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej i Daniel Śpiewok z klasy IV AT, który jest laureatem Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złota Lampkę”.

Kurator Oświaty, ze względu na wyniki egzaminów maturalnych, zawodowych oraz sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach ogólnopolskich, wyróżnił również Technikum w Pawłowicach. Młodzież wysłuchała również koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Katowicach. Uczniowie kształcący się w zawodzie technik kreacji mody uświetnili uroczystość pokazem mody. 

Gratulujemy Weronice i Danielowi wspaniałego sukcesu oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja