Podręczniki 2018/2019

Facebook

Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział w międzynarodowej wymianie młodzieży w Brennej zorganizowanej przez fundację POWER z Pszczyny w ramach programu Erasmus +. Grupie z Polski towarzyszyły również ekipy z Estonii, Rumunii i Hiszpanii.

Projekt zatytułowany „Visual Experience with Visual Dreamers” wprowadził uczestników w nowoczesne metody kreatywnego myślenia i tworzenia, takie jak Design Thinking oraz Open Space. Podczas warsztatów młodzież musiała nauczyć się m.in. odpowiedniego sposobu komunikowania się z innymi ludźmi, odnajdywania najlepszego sposobu radzenia sobie z danym problemem oraz prototypowania swoich pomysłów.

Oprócz wielu ciekawych sesji związanych z projektem, wszyscy uczestnicy mieli okazję integrować się podczas licznych zabaw i gier na świeżym powietrzu, wieczorków narodowych, wolnego czasu spędzanego w SPA, pieszej wycieczki w góry, wyjazdu do centrum Brennej, ogniska oraz wizyty w Chlebowej Chacie w Górkach Małych.

Młodzież wróciła już do swoich domów z cudownymi wspomnieniami, a te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na wielu zdjęciach.

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...

Lokalizacja