Facebook

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy, uczennicy 3 klasy technikum logistycznego. W Poznaniu odbyła się gala rozdania nagród 10. Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Weronika zajęła 12 pozycję! Jest to ogromny sukces.

Czytaj więcej...

Wykłady dotyczące nowych technologii

W ostatnich dniach grupa projektowa uczniów zainteresowanych fizyką i chemią wzięła udział w wykładach i warsztatach naukowych zorganizowanych przez Politechnikę Ślaską w Gliwicach i Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową Specjalną nr 23 im. ks. Józefa Tischnera w Jastrzębiu-Zdroju. Współpraca ta polega na realizowaniu zajęć z języka angielskiego. Od kilku miesięcy regularnie jeździmy do zaprzyjaźnionej jastrzębskiej szkoły, gdzie uczymy angielskiego młodsze dzieci. Z kolei starsi uczniowie z SPS 23 przyjeżdżają na zajęcia do naszego liceum.

Czytaj więcej...

Wzbogacimy szkolny księgozbiór

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach otrzymał w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotację w wysokości 15 tysięcy złotych na zakup książek do biblioteki szkolnej. Celem rządowego programu jest podniesienie aktywności czytelniczej młodzieży, ułatwienie dostępu do nowości książkowych i uatrakcyjnienie książkowych zasobów w szkołach.

Czytaj więcej...

”International Masterclasses Hands on Particle Physics 2018” - XIV Międzynarodowe Warsztaty Fizyczne w Poznaniu

Dnia 20 marca 2018 r. grupa tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II z Pawłowic pod kierunkiem pani Joanny Gryboś wzięła po raz pierwszy udział w XIV Międzynarodowych Warsztatach Masterclasses 2018 organizowanych corocznie przez Politechnikę Łódzką we współpracy z Zespołem Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja