Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2018

środa, 27 czerwiec 2018 09:30

Zajęcia projektowe w ZSO

W naszej szkole realizowany jest projekt „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla siebie” - projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Do tej pory przeprowadzone zostały zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego, matematyki, chemii, biologii, fizyki i geografii - zajęcia ukierunkowane na rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych w ramach nauk matematyczno-przyrodniczych i języków obcych.

Dział: Projekty

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pn.: „Odzież robocza i indywidualne środki ochrony”

Dział: Projekty